בעל עסק, הגיע הזמן להמציא את עצמך מחדש!
יחד ננצח את משבר הקורונה. למרות הקושי, המציאות ההזויה והתנאים הקשים אנו חייבים לאמץ גישה אקטיבית, חכמה ויצירתית ולהצליח ... אתה חייב את זה לעצמך ולמשפחתך.

שלום, שמי ליאור טל - יזם, יועץ לשיווק יצירתי ואפקטיבי, מנטור עסקי ומרצה למוטיבציה ויצירתיות בעסקים. מאחוריי נסיון של עשור כבעל עסק ומספר מיזמים שהצליחו לקדם עסקים ועוד מספר שנים כשכיר בתפקידי שיווק, מכירות ופיתוח עסקי. אני כאן בשבילך כדי לעזור לך לעבור את המשבר.

נגן וידאו

איך ליאור טל יוכל לעזור לך?

אימון להמצאה מחדש - שיטה מעשית להשגת ביצועי שיא בעסקים

כלים להטמעה בעסק לעבודה מרחוק או מהבית

בניית תוכנית פעולה מעשית להתמודדות עם משבר הקורונה

הדרכת האונליין היא הדרכת לייזר ממוקדת להתמודדות עם משבר הקורונה, זו הדרכה אישית - אחד על אחד יחד איתי ולכן מספר המקומות מוגבל.

בהדרכה תקבל הדגמה מעשית איך לפעול כבר עכשיו ומה אתה חייב לעשות כדי להצליח למרות משבר הקורונה

אילו קמפיינים אתה חייב להעלות, מהם התהליכים השיווקיים שאתה חייב להטמיע ואילו מדדים אתה צריך כדי לבדוק האם אתה בדרך הנכונה. בנוסף למצטרפים לתוכנית הליווי – תקבלו חבילת סיוע לקידום, שיווק ופיתוח העסק שלך להתמודדות ולהצלחה במציאות החדשה. 

שיווק ופיתוח עסקי רב ערוצי ורב מימדי

כדי להצליח במציאות החדשה תידרש להתאים את עצמך ולהמציא את עצמך מחדש, תקבל שיטות לשיווק גרילה, שיווק רב ערוצי מסונכרן ומדיד כך שתוכל למקסם את המכירות, להגיע ללקוחות המדוייקים שלך. 

מה הלקוחות שלי אומרים?

השתתפתי בסדנת שיווק של ליאור טל - קיבלתי רעיונות מעשיים איך להגדיל את מספר הפניות למרפאה, איך לגרום למתעניינים להגיע לפגישת אבחון, אני ממליץ בחום.
ד"ר ברסקי ולדימיר
בעל מרפאת שיניים
השתתפתי בסדנת שיווק VIP - קיבלתי כלים מעשיים איך לשווק את העסק ביצירתיות, הפקנו יחד סרטוני וידאו שיווקיים לקידום שירותי המשרד כחלק מקמפיינים ביוטיוב, פייסבוק, וואצאפ ועוד, בנוסף קיבלתי טיפים איך לשפר את שפת הגוף מול המצלמה. אני ממליץ בחום על ליאור טל.
עו"ד ברק הלוי
בעל משרד עריכת דין
השתתפי בסדנת שיווק VIP של ליאור טל , סדנה מאלפת , קיבלתי כלים מעשים, פשוטים ליישום מיידי, צילמנו סרטוני וידאו ובנינו יחד תוכנית פעולה ממוקדת לעסק שלי. הסדנה הזו היא חובה לכל עסק, ממליץ בחום על ליאור טל ועל הסדנאות ותוכניות הקידום שלו.
סדת שיווק מעשית
הרב אשר קלי
מרצה ליהדות
לסדנת המצאה מחדש לחץ

הגיע הזמן לצאת מההלם, המציאות קשה אך מה שקובע הוא איך אנחנו מתמודדים איתה ויוצרים עבורנו מציאות חדשה וטובה יותר! ההדרכה הזו תיקבע איך ייראו החיים שלך בשנים הקרובות.

נגישות

בחר/י מועד להדרכה אישית לקידום העסק בצל משבר הקורונה